

| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Data Rate | 500 kbps |
| Packaging | Reel |
| Operating Supply Voltage | 4.75 V to 5.25 V |
| Operating Supply Current | 5 mA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
